Deska tarasowa Modrzew Syberyjski AB 24x140mm Dwustronnie ryflowana

13,00 zł
Brutto

Cena dotyczy 1mb deski tarasowej Modrzew Syberyjski 24x140 mm 

Profil: Ryflowana

Grubość: 24 mm

Szerokość: 140 mm

Klasa: AB

Ilość
Dostępny

Cena dotyczy 1mb deski tarasowej Modrzew Syberyjski 24x140 mm 

Profil: Ryflowana

Grubość: 24 mm

Szerokość: 140 mm

Klasa: AB

Dostępna w długościach: 3000 mm- 6000 mm

Deska tarasowa z modrzewia syberyjskiego jest twardsza oraz trwalsza od modrzewia europejskiego.

Dodatkowo ryflowanie deski modrzewiowej sprawia, że woda będzie odprowadzana naturalnie z tarasu.
Ryfle, to nie tylko element dekoracyjny, ale przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania tarasu. Bardzo charakterystyczny dla modrzewia jest również układ sęków, a gęsto ułożone słoje tworzą dekoracyjny rysunek. Drewno z modrzewia syberyjskiego posiada sęki, które na tarasie tworzą interesującą paletę kolorystyczną oraz nadają poszczególnym deską oryginalnego i niepowtarzalnego charakteru.

Aktualnie ogromnym zainteresowanie cieszy się styl skandynawski, który panuję nie tylko wewnątrz domu, ale również na zewnątrz. Taras z modrzewia syberyjskiego, doskonale wpisuje się w ten styl. Ponadto Modrzew Syberyjski jest gatunkiem wyraźnie lżejszym niż większość gatunków drewna egzotycznego, które stosuje się na zewnątrz. Dzięki swoim unikalnym właściwościom, modrzew syberyjski możemy stosować bez dodatkowej konserwacji.

Taras z modrzewia syberyjskiego, dzięki jasnej, naturalnej kolorystyce, stanowi idealną bazę do barwienia desek olejami w różnych odcieniach brązu, czerwieni, szarości lub bieli. Deski z modrzewia syberyjskiego, które nie zostały poddane konserwacji z biegiem czasu zaczynają patynować, w naturalny sposób starzeć się i przyjmują jakże mocno oczekiwaną ostatnimi czasu barwę srebrno-szarą.


deska_modrzew_24x140
1000 Przedmioty

2 innych produktów w tej samej kategorii: